Zbiorniki Kuhn TT 3500 i TT 6500 można agregować z sekcjami wysiewającymi Seedflex do siewu zbóż, z siewnikami punktowymi Maxima i Planter do wysiewu dawki startowej nawozu w kukurydzy oraz kultywatorem Striger przeznaczonym do uprawy pasowej.

Narzędzia są seryjnie wyposażone w tylny zaczep kategorii 3. Kuhn TT 3500 ma pojemność 3500 l, natomiast TT 6500 – 6500 l.

Model TT 3500 jest wyposażony w elektrycznie napędzany aparat wysiewający, przystosowany do współpracy z siewnikami o szerokości do 6 m. Z kolei TT 6500 – to urządzenie przeznaczone do wyjątkowo intensywnej pracy. Zastosowano w nim dwa aparaty wysiewające pozwalające na współpracę z siewnikami do 9 m szerokości roboczej.

Obie maszyny są wyposażone w technologię komunikacji ISOBUS, dzięki czemu ich praca może być monitorowana za pośrednictwem terminala ciągnika (jeśli jest kompatybilny) lub terminala sterującego CCI 200.

Producent przekonuje, że szeroki wybór wyposażenia pozwala dostosować maszyny do każdych warunków pracy i preferencji użytkownika: koła bliźniacze, ślimak załadunkowy, różne opcje napędu dmuchawy itd.

Nowe rozwiązanie będzie można obejrzeć podczas wrześniowej wystawy Agro Show w Bednarach k. Poznania.

Podobał się artykuł? Podziel się!