PARTNERZY PORTALU
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl
 • partner portalu farmer.pl

Ursus w finansowaniu fabrycznym we współpracy z SGB

Ursus w finansowaniu fabrycznym we współpracy z SGB

SGB-Bank S.A. oraz Ursus S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie promocyjnego finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus. Oferta dostępna będzie już od maja br. w zrzeszonych Bankach Spółdzielczych.Od początku maja br. polscy rolnicy będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty SGB-Banku – programu finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn Ursusa. Jak zapewniają przedstawiciele Ursusa i Banku SGB, program zawiera konkurencyjne warunki finansowania, dopasowane do potrzeb polskich rolników, w tym między innymi dopłatę producenta do kosztów kredytu oraz okresy finansowania do 15 lat.  

W ramach współpracy, SGB-Bank i Ursus, dodatkowo będą prowadzić działania promocyjne, takie jak akcje wizerunkowe budujące świadomość finansowania zakupu fabrycznego wśród klientów Banków Spółdzielczych SGB, korzystanie z materiałów promocyjnych czy udział w konferencjach oraz innych wydarzeniach o charakterze lokalnym.

– Współpraca Ursusa, firmy z polskim kapitałem z polskimi Bankami Spółdzielczymi to optymalne rozwiązanie dla dobra naszych klientów – mówi Karol Zarajczyk, prezes Ursus S.A. – Wierzę, że zawiązana współpraca będzie wartościowa dla promocji obu marek, ale przede wszystkim największe korzyści z jej realizacji uzyska nasz klient finalny, czyli polski rolnik. Jest to bardzo ważne chociażby w kontekście wykorzystania środków na modernizację rolnictwa z nowej unijnej perspektywy – dodaje Karol Zarajczyk.

– Zawiązanie współpracy pomiędzy SGB-Bankiem zrzeszającym ponad 200 Banków Spółdzielczych i firmą Ursus – znanym polskim producentem wysokiej klasy ciągników i maszyn rolniczych, wskazuje kierunek działań wynikających ze strategii naszej Grupy, w której przedstawiciele sektora Agro są od zawsze kluczowymi klientami – mówi Ziemowit Stempin, wiceprezes zarządu SGB-Banku. – Jesteśmy przekonani, że połączenie oferty Banków Spółdzielczych SGB, będących ekspertem w obsłudze finansowej rolnictwa, z ofertą znanego od pokoleń producenta polskich maszyn rolniczych marki URSUS, będzie owocne i przyniesie realne korzyści naszym wspólnym klientom z branży rolniczej – dodaje.

To kolejna już oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu rolniczego przygotowana dla rolników zainteresowanych maszynami Ursusa. W tym tygodniu spółka podpisała również umowę z Credit Agricole Bank Polska S.A. na finansowanie zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych Ursusa.

Podobał się artykuł? Podziel się!
×

WSZYSTKIE KOMENTARZE (4)

 • roman 2016-08-25 08:48:41
  ja skorzystałem z tego kredytu w lipcu banku w skępe super oferta
 • roch 2016-05-02 16:56:15
  Rolnicy sa tak zadluzeni ze jeszcze tylko na nowego Ursusa im do szczescia brakuje .
 • bongo 2016-05-02 13:29:23
  idź se facet do banku i się spytaj
 • jjj 2016-04-29 23:26:50
  Szkoda ,że nie ma żadnej informacji jaki będzie koszt tego finansowania dla ROLNIKA !!!!!!
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.198.119.26
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin serwisu

Zgłoś swoje propozycje zmian!


Dziękujemy za współpracę!