Zasław Finance to alternatywa dla zakupu gotówkowego. Ciekawe są zwłaszcza dwie opcje finansowania. Pierwsza - 50/50 z udziałem własnym 50 proc. pozwala rozłożyć płatność na dwie raty. Co ważne druga płatność następuje dopiero po roku użytkowania pojazdu rolniczego.

Inną, ciekawą opcją jest finansowanie 34/33/33, z udziałem własnym na poziomie 34 proc. Daje ona możliwość rozłożenia spłaty pożyczki w półrocznych ratach. W obu przypadkach, oprocentowanie wynosi 0 proc., a jedyny koszt pożyczki, to tylko 1 złotówka doliczana do każdej raty.

- Zrealizowanie tak korzystnego finansowania nie byłoby możliwe, gdyby nie profesjonalny partner, jakim jest BZ WBK Leasing. Firma jest jednym z liderów w finansowaniu maszyn dla rolnictwa w kraju – mówi Jarosław Łuczak, dyrektor działu pojazdów Agro w firmie Zasław.

Klienci Zasław Finance mogą również skorzystać z szerokiej gamy produktów ubezpieczeniowych, chroniąc się tym samym przed stratą finansową w przypadku kradzieży lub zniszczenia środka trwałego. W ofercie dostępne jest także ubezpieczenie "Bezpieczna rata", zapewniające spłatę raty w wypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

Finansowanie jest dostępne u dealerów marki Zasław i w blisko 800 oddziałach Banku Zachodniego WBK zlokalizowanych na terenie całego kraju. 

Podobał się artykuł? Podziel się!