Czasu na przygotowanie do sezonu wiosennego pozostaje już coraz mniej i warto go wykorzystać na ewentualne naprawy i gruntowne sprawdzenie maszyn. Korzyścią będzie przede wszystkim sprawna maszyna, w której ryzyko awarii będzie zdecydowanie mniejsze, a także spore oszczędności w portfelu. Sprawdziliśmy gdzie aktualnie możemy liczyć na zniżki przy wykonywaniu przeglądów i napraw maszyn.

Grupa SDF

U dealerów Same, Lamborghini oraz Deutz-Fahr cały czas obowiązuje promocja na przeglądy ciągników. Zlecając taki przegląd korzystamy z wiedzy i doświadczenia serwisantów, ale przede wszystkim możemy uzyskać 10 proc. rabatu na oryginalne części zamienne i środki smarne.

Zniżka obejmuje wszystkie oryginalne części zamienne wykorzystywane podczas przeglądu tj. filtry, pasy, oleje, smary i części silnika, niezależnie od posiadanego modelu ciągnika z grupy SDF. Promocja obowiązuje do końca marca br.

Grupa CNH

W przypadku maszyn ze stajni Case IH, Steyr oraz New Holland, które należą do grupy CNH możemy liczyć również na spore zniżki, które pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy. Promocyjna akcja przeglądowa nosi nazwę "Wiosenne porządki" i w jej ramach można otrzymać rabat na części zamienne sięgający 15 proc. wartości.

Aby określić kondycję ciągnika, serwisanci sprawdzą 81 punktów kontrolnych (m.in. silnik, układ chłodzenia, obwody elektryczne, obwody hydrauliczne, układ hamulcowy i wiele innych), tak aby móc jak najpełniej zdiagnozować konieczne do wykonania czynności. Akcja trwa do 31 marca br.

John Deere

W przypadku tej firmy trwa akcja Expert Check, w ramach której za 199 zł netto w przypadku ciągników lub 390 zł netto jeśli chodzi o kombajny, serwisanci skontrolują posiadane przez rolnika maszyny według standaryzowanej listy kontrolnej.

Po przeglądzie maszyny - jeśli zdecydujemy się na zakup części zamiennych i dalszą usługę serwisową - koszt przeglądu Expert Check jest anulowany. 

Po takiej kontroli wykonanej przez serwisantów, istnieje również możliwość skorzystania z ofert specjalnych dostępnych przy wczesnym zamawianiu części zamiennych, co także przyniesie kilkunastoprocentowe oszczędności w serwisie maszyny.