Przez ostatnie 7 lat Matthew Foster piastował stanowisko wiceprezesa Case IH i STEYR na region EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), odpowiadając za reprezentowanie tam obydwu marek. Jak możemy przeczytać w komunikacie koncernu CNH, w tym okresie z powodzeniem dowodził tym segmentem działalności, stawiając czoła wyzwaniom, wprowadzając innowacyjne modele do segmentu ciągników o dużej mocy oraz kierując wdrażaniem udoskonaleń w serii maszyn Axial Flow.

Jednocześnie Matthew pracował nad rozwinięciem i umocnieniem sieci dilerów i importerów na obszarze całego regionu. Włożył dużo wysiłku w powołanie nowych punktów w wielu krajach, dzięki czemu sieć wpływów stała się większa, a wraz z nią wzrósł poziom sprzedaży.

W swojej nowej roli Matthew będzie odpowiadał za komercyjny rozwój wszystkich marek rolniczych spółki CNH Industrial w regionie EMEA, zaś głównym obszarem jego odpowiedzialności będzie wzmacnianie nowych i istniejących systemów, procesów i rozwiązań celem dalszego rozwijania działalności spółki.

Stanowisko wiceprezesa Case IH i Steyr na region EMEA obejmie Thierry Panadero, który dołącza do zespołu CNH Industrial z zewnątrz i wnosi ze sobą ponad 17 lat doświadczenia wypracowanego podczas pracy dla firmy Claas, producenta ciągników, kombajnów i sieczkarni. W latach 2011-2014 zajmował stanowisko dyrektora generalnego firmy Claas we Francji, zaś w kwietniu 2014 r. został dyrektorem naczelnym ds. sprzedaży globalnej na region Europy Zachodniej, mając pod sobą 1500 pracowników oraz zarządzając przedsiębiorstwem generującym obrót na poziomie 1,5 mld euro w dziesięciu krajach działalności za pośrednictwem czterech przedstawicielstw handlowych oraz czterech importerów.

– Pragniemy podziękować Matthew za wspaniałą pracę w ciągu tych 7 lat. Miał ogromny udział w rozwoju marek Case IH i Steyr w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Życzymy mu powodzenia w nowej roli i cieszymy się, że marki rolnicze CNH Industrial będą czerpały z jego wiedzy i doświadczenia – mówi Andreas Klauser, prezes marek Case IH i Steyr. –– Jednocześnie witamy Thierry’ego w zespole Case IH i Steyr. Thierry ma ogromne doświadczenie w pracy w sektorze rolniczym i jestem pewien, że dzięki jego wiedzy poczynimy dalsze postępy oraz będziemy wciąż rozwijać naszą działalność i poszerzać swoją obecność w regionie – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!