Sporo dzieje się ostatnio w Grupie SDF. Oprócz otwarcia nowej fabryki w Lauingen oraz zmian produktowych, zmienia się również kadra w kierownictwie poszczególnych filii SDF, w tym w Polsce.

Z początkiem maja 2017 r. stanowisko dyrektora generalnego oraz członka zarządu SDF Polska objął Robert Brzozowski. Nowy dyrektor ma 44 lata, jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie gdzie ukończył studia MBA. Z branżą maszyn rolniczych jest związany od 20 lat, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując na kierowniczych stanowiskach w działach handlowych czołowych koncernów produkujących maszyny rolnicze oraz budowlane (ostatnio w koncernie CNH w marce New Holland).

 - Jestem dumny, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę jaką jest zarządzanie jednym z najważniejszych oddziałów handlowych koncernu SDF w Europie – komentuje Robert Brzozowski.

- Podejmuję to wyzwanie ze świadomością ogromu zadania, ale jednocześnie z ogromnymi możliwościami stworzonymi przez nowe linie produktów i siłę marek Deutz-Fahr, Same i Lamborghini Trattori.

 Pan Robert Brzozowski zastąpił tym samym Vlado Matijašicia, który to po ponad 10-letnim okresie zarządzania oddziałem w Polsce, kończy pracę i przechodzi na zasłużoną emeryturę. Nowe wyzwania czekają także Andrzeja Jabłońskiego, który do tej pory pełnił funkcję dyrektora SDF Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!