PARTNERZY PORTALU

Agrosfera

Uczestnicząc w najważniejszych wydarzeniach z branży rolnej oraz rozmawiając z ekspertami i praktykami nasi redaktorzy nagrywają wiele intersujących materiałów wideo. Zdjęcia i nagrania obrazujące najnowsze praktyki stosowane w uprawie roślin, chowie i hodowli zwierząt, czy też pracę nowych modeli maszyn można obejrzeć m.in. w dziale Agrosfera portalu Farmer.pl.

Rolnictwo jest gałęzią gospodarki najbardziej związaną z pogodą. Odpowiednie warunki agrometeorologiczne są podstawą sukcesu upraw, od pierwszych zabiegów polowych począwszy, na zbiorach zakończywszy. Na portalu Farmer.pl rolnicy mogą sprawdzić aktualną prognozę pogody na dany dzień oraz na trzy kolejne. Prognozy przygotowane są dla wielu, nawet niewielkich, miejscowości. Prognoza pogody podzielona jest na cztery okresy, tj. rano, dzień, wieczór i noc, co pozwala dokładniej określić pogodę w intersującym czytelników czasie.

Szukanie pracy w rolnictwie nie należy do najłatwiejszych, jednak można ułatwić sobie sprawę zaglądając na portal Farmer.pl. Dział „Praca w rolnictwie” obfituje w ogłoszenia z wielu dziedzin związanych z rolnictwem, warto więc skorzystać z tej szansy podczas szukania nowej pracy.

Czytaj więcej