Bardzo cieszymy się, że popularność portalu farmer.pl stale rośnie. W październiku nasz serwis osiągnął rekordową liczbę 460 tysięcy unikalnych użytkowników. To oznacza, że razem z portalem sadyogrody.pl, zajmującym się tematyką sadownictwa, ogrodnictwa oraz warzywnictwa w październiku przekroczyliśmy pół miliona unikalnych użytkowników! W październiku odnotowaliśmy również 2,8 mln odsłon, czyli o niemal 300 tysięcy więcej niż jeszcze miesiąc wcześniej.

- Takie wyniki pokazują, że zakres tematyczny i forma przekazu informacji na farmer.pl cieszy się uznaniem naszych czytelników. Staramy się, aby każdy rolnik znalazł na naszych stronach wszystkie informacje niezbędne do prowadzenia gospodarstwa rolnego w sposób nowoczesny i efektywny. Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach i już wkrótce spotkamy się z Wami w nowej odsłonie farmer.pl, jeszcze bardziej funkcjonalnej, czytelnej i przede wszystkim interesującej - mówi Wojciech Denisiuk, redaktor naczelny farmer.pl.

Przy okazji chcielibyśmy jeszcze raz zaprosić wszystkich naszych czytelników na kolejną edycję konferencji Farmera "Narodowe wyzwania w rolnictwie", która odbędzie się już 20 listopada na PGE Narodowym. To okazja do pogłębienia swojej rolniczej wiedzy, spotkania z ekspertami i wymiany doświadczeń z innymi rolnikami.

Warto dodać, że portale Grupy PTWP, wydawcy m.in farmer.pl i sadyogrody.pl, odwiedza miesięcznie 3 miliony użytkowników, którzy generują 12,5 miliona odsłon. Posiadamy również 242 000 odbiorców codziennych newsletterów!

Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!