Kawiarnia obrotowa, do tego kręgielnia, park linowy i korty tenisowe – to nowe atrakcje Hotelu - Zajazdu Pod Piękną Górą w Konikowie.  Kawiarnia została wyposażona w innowacyjną oczyszczalnię ścieków i solary.

Hotel wpisuje się w atrakcje okolicy: są tu kąpieliska, jest możliwość wędkowania, można skorzystać z pijalni wód, podziwiać zabytki okolicy. Zimą można skorzystać z oferty jedynego w okolicy wyciągu krzesełkowego i toru saneczkowego, są też trzy wyciągi orczykowe i park snowboardowy.

A wszystko to przy gospodarstwie ekologicznym właścicieli, które samo w sobie jest wyjątkową atrakcją: na ok. 300 ha ogrodzonej ziemi, w pięknej, zielonej, poprzecinanej licznymi wzniesieniami i oczkami wodnymi okolicy, można spotkać stada danieli, jeleni europejskich, jelenie mandżurskie, dziki, świniodziki. Znajduje się tu jedyne w Europie gniazdo jelenia marali. Mieszkają także muflony, dzikie owce arui, koniki Przewalskiego, tarpany, długowłose jaki, guanako, lamy, konie kucyki, krowy, hailandy i herefondy, owce kameruńskie i skundy, kozy a nawet zebry i wielbłądy. Można obserwować orły bieliki, żurawie, czaple i gniazdujące na bagnach kormorany. Jest też egzotyczne ptactwo: strusie, pawie, bażanty. Gospodarstwo zwiedza się na pokładzie samochodu terenowego, to safari o wyjątkowym uroku. Jeśli komuś brakowałoby przygód, można jeszcze popływać amfibią, jeśli zaś spokoju – możliwy jest rejs gondolą.

Zajazd to miejsce pracy dla rodziny i właścicielki Anny Rudziewicz, ale także 28 innych osób.

Zwiększenie atrakcyjności obiektu to wzrost popytu na oferowane usługi, a co za tym idzie – wzrost liczby miejsc pracy, szczególnie cenny na terenach popegeerowskich.

- Udział w konkursie "Sposób na Sukces" przyniósł firmie Zajazd Pod Piękną Górą Rudziewicz wielką satysfakcję – mówi właścicielka. - Ponadto  pozwolił na promocję Zajazdu, co zwiększyło ilość osób nas odwiedzających. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być uczestnikami konkursu.