Wrocławski Vending Systems właściciel marki EKO-Mleko, swoim klientom proponuje rozwiązanie, które zapewni im możliwość rozpoczęcia działalności już przy częściowej wpłacie za urządzenie.

- Wiemy, jaki problem dla inwestorów stanowi pozyskanie kapitału na mlekomat, który wbrew pozorom nie jest tanim urządzeniem - wyjaśnia Justyna Rydel, specjalista ds. marketingu w firmie Vending-Systems. - Dlatego przygotowując ofertę, postaraliśmy się o dostęp do zewnętrznych źródeł finansowania. Było to możliwe dzięki wysokiej wiarygodności finansowej spółki.

Z inwestorem, zawierana jest umowa leasingu operacyjnego. Nie sprawdzana jest zdolność kredytowa, to ryzyko bierze na siebie EKO-Mleko. Inwestor staje się właścicielem mlekomatu po spłaceniu ostatniej raty leasingowej, która przypada na koniec maksymalnie piątego roku umowy. Warunkiem skorzystania z kredytu jest wkład własny zainteresowanego w wysokości 30 proc. inwestycji.

Swoim klientom EKO-Mleko oferuje do wyboru kilkaset punktów pod mlekomaty w całym kraju, m.in. w sąsiedztwie super- i hipermarketów Tesco. Daje gotowe rozwiązania na biznes, wsparcie marketingowe i sprawny system serwisowy.