Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Webinar: Wyzwania w pierwszej fazie tuczu brojlera kurzego

Autor:

Dodano:

Rosnąca konkurencyjność w produkcji drobiu oraz otoczenie ekonomiczne powoduje, że producenci nie mają dzisiaj znacznego wpływu na cenę skupu żywca oraz zakupu paszy. By sprostać dzisiejszym warunkom, krajowi hodowcy muszą szukać rozwiązań, które zapewnią im bardziej efektywną i opłacalną produkcję. O tym, jak ją prowadzić od samego początku tuczu brojlera kurzego będziemy rozmawiać podczas webinaru z ekspertami Agrifirm Polska.

Już 13 listopada br. na stronie farmer.pl o godz. 13.00 odbędzie się webinar pt. Wyzwania, przed którymi stoją hodowcy w pierwszej fazie tuczy brojlera kurzego.

W trakcie tego spotkania specjaliści Agrifirm Polska przedstawią kompleksowe podejście w zakresie optymalnego żywienia kurcząt, jak i właściwej opieki nad stadem w początkowej fazie chowu.

Mateusz Brylewski, technolog ds. drobiu Agrifirm Polska przedstawi aktualne zalecenia w zakresie zbilansowania paszy, tak by efektywnie mogła być wykorzystywana już od początku tuczu piskląt. Ekspert omówi nie tylko właściwości paszy pod względem wartości odżywczych, ale i struktury paszy oraz jej strawności.

Z kolei Barbara Wójtowicz specjalista ds. żywienia drobiu przeanalizuje czynniki produkcyjne, które wpływają na opłacalność tuczu. Właściwa wentylacja czy dezynfekcja obiektu to tylko część składowych, które mogą również zaważyć na pomyślności całego cyklu produkcyjnego brojlera kurzego, ale i zapobiec ponoszeniu niepotrzebnych strat.

Zapraszamy do udziału oraz zadawania pytań specjalistom w trakcie spotkania.

Zarejestruj się już dziś!

×