Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Jaki fotel do ciągnika - przegląd foteli na Gieldarolna.pl

Autor:

Dodano:

Jeśli potrzebujecie nowego fotela do waszego ciągnika, zajrzyjcie na gielderolna.pl. Jest tu w czym wybierać.

Nikomu już dziś nie trzeba tłumaczyć, jak ważnym elementem jest fotel w ciągniku. Nawet kilka godzin pracy w kiepskim fotelu może się fatalnie odbić na stanie naszego zdrowia, dlatego dobry i sprawny mechanicznie fotel kierowcy to priorytet. Wybraliśmy dla was kilka foteli z gieldarolna.pl.

Budżetowy fotel kierowcy 

Ten podstawowy fotel przeznaczony jest do większości ciągników na naszym rynku. Mechaniczna amortyzacja i wygodne wysokie oparcie pleców zapewniają wystarczający komfort. Przed zakupem warto sprawdzić, czy całkowita wysokość fotela nie będzie problematyczna. Cena 274 zł.

 

Fotel PCW z amortyzacją mechaniczną wersja 1

Ten znany od lat, podstawowy model fotela także pasuje do większości popularnych u nas modeli ciągników. Mechaniczna amortyzacja i prosta regulacja oparcia, które jednak nie wszystkim podpasuje. Zawiera pas bezpieczeństwa. Cena 420,52 zł.


Fotel PCW z amortyzacją mechaniczną wersja 2

Ta sama konstrukcja co poprzedni fotel, ale inne oparcie. Także zawiera pas bezpieczeństwa. Do zalet obu modeli można zaliczyć łatwe utrzymanie w czystości powierzchni fotela. Cena także budżetowa 441,18 zł. 

Fotel z amortyzacją pneumatyczną

Fotel z wyższej półki cenowej. Elektrycznie zasilana pneumatyka zapewni wysoki komfort pracy i właściwą izolację kręgosłupa od wstrząsów i drgań. Podstawowe parametry: regulacja wagi 30 - 140 kg, skok zawieszenia +/- 65 mm i składane podłokietniki. Cena 2 660 zł.

Fotel z amortyzacją pneumatyczną i pełna automatyką

Coś dla wymagających nie tylko wysokiego komfortu, lecz także jakości wykonania. Ten w pełni amortyzowany fotel z wymiennymi poduszkami posiada automatyczną regulację wysokości i obciążenia w granicach 50-150 kg oraz system automatycznej ochrony podczas jazdy. Cena 4 980 zł.

Więcej foteli do ciągników możecie znaleźć na portalu ogłoszeniowym gieldarolna.pl

×