Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Opony Michelin CrossGrip z nowymi rozmiarami dla rolnictwa

Autor:

Dodano:

440/80 R 34 i 480/80 R 34 to dwa nowe rozmiary opon z oferty Michelin CrossGrip. Oferta wielofunkcyjnych opon rolniczych o całorocznym zastosowaniu została rozszerzona o dwa nowe rozmiary.

Cała gama liczy obecnie 12 rozmiarów i jest przeznaczona do użytku na zróżnicowanych nawierzchniach: trawiastych, poboczach dróg, podłożu sypkim, a nawet na śniegu i lodzie. Jak twierdzą przedstawiciele producenta, wprowadzenie nowych rozmiarów opon jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników poszukujących tych rozmiarów w ofercie Michelin CrossGrip. 

Michelin zapewnia, że wzór bieżnika CrossGrip zapewnia kierowcy doskonałą precyzję podczas manewrowania, zarówno podczas poruszania się do przodu, jak i do tyłu, zaś rzeźba bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia doskonałą przyczepność. Asymetryczne klocki boczne pomagają poprawić stabilność jazdy w warunkach zimowych, gdy utrzymanie dobrej trakcji jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa.

Opona posiada także wzmocnienia zapewniające odporność na przebicia oraz umożliwiające kolcowanie do użytku na oblodzonych nawierzchniach.

Zobacz ofertę opon na Gieldarolna.pl

×
Array