Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

CNH zaprasza na pierwsze cyfrowe targi maszyn rolniczych Youniverse

Autor:

Dodano:

W tych wyjątkowych czasach, kiedy to wystawy rolnicze są systematycznie odwoływane, koncern CNH Industrial skupiający marki New Holland, Case IH, Steyr oraz AgXtend organizuje targi cyfrowe Youniverse, które odbędą się w terminie od 9 do 18 kwietnia 2021 roku.

Wirtualne targi Youniverse nie będą kolejnym wydarzenie transmitowanym na żywo w Internecie, czy też wirtualnym salonem wystawowym, ale jak zapewnia organizator całkowicie nowym, wciągającym doświadczeniem informacyjno-rozrywkowym jakiego jeszcze w branży do tej pory nie było.

Targi Youniverse, organizowane przez CNH, maja być platformą wykorzystującą najnowszą technologię oraz dostosowującą się do indywidualnych preferencji  rolników, usługodawców i dealerów.

Wirtualna brama do świata CNH i nie tylko

Ta swoistego rodzaju wirtualna brama do marek New Holland, Case IH, Steyr oraz AgXtend pozwoli uczestnikom odkrywać najnowsze produkty i technologie, poznawać trendy technologiczne w rolnictwie, kontaktować się ze specjalistami ds. danej marki oraz innymi ekspertami branżowymi. Seria angażujących webinariów, ekskluzywnych wywiadów i kluczowych przemówień zostanie wyemitowana na specjalnym kanale online Youniverse.

Wśród wspomnianych ekspertów głos będą zabierać m.in. przedstawiciele wiodących instytucji rolniczych, takich jak CEMA (Europejskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn Rolniczych) oraz DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze).

Nowości od New Holland’a

Na wirtualnych targach Youniverse marka New Holland zaprezentuje najnowsze produkty takie jak: prasa Big Baler, kombajn CH7.70 Crossover Harvesting, ciągnik T6160 Dynamic Command, zupełnie nowe ładowarki kołowe W170D i nowe serie osprzętu.

Ponadto zaprezentowane zostaną: kombajn-rekordzista New Holland CR10.90 Revelation, ciągnik T7.315 Heavy-Duty oraz ciągnik T6.180 Methane Power, który wejdzie do gamy niebieskiej marki jeszcze w tym roku.

Osoby zainteresowane tym wydarzeniem mogą się rejestrować bezpłatnie za pośrednictwem strony https://youniverse.cnhindustrial.com od pierwszego dnia jego trwania, czyli od 9 kwietnia tego roku.

Ofertę ciągników New Holland znajdziesz na gieldarolna.pl.

×