Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kuhn - Innowacje w maszynach spełnią oczekiwania rolnictwa

Autor:

Dodano:

Podczas swego wystąpienia na konferencji PIdS Artur Szymczak. dyrektor zarządzający spółki Kuhn Maszyny rolnicze, zaprezentował kilka nowoczesnych rozwiązań oferowanych w maszynach przez firmę Kuhn.

Na wstępie swojej prezentacji Artur Szymczak podkreślił, że rolnicy chcą zarabiać i mieć stabilne zyski. Aby to osiągnąć muszą mieć nowoczesne maszyny, które pozwolą na obniżenie kosztów ponoszonych na uprawę, ochronę, nawożenie i siew. Nowoczesne rozwiązania są oparte w dużym stopniu na elektronice, która nadzoruje szereg elementów maszyny i pozwala na zmianę ustawień w sposób dynamiczny podczas pracy. Dyrektor zaznaczył, że w przeciągu ostatnich lat Kuhn wprowadził do sprzedaży rozsiewacze wyposażone w systemy zmiennego nawożenia oraz zaawansowane systemy wysiewu na klinach.  A także rewolucyjny system I-spray, o którym piszemy w artykule poniżej.

Wiele się również zmieniło w technice siewu. Tu z kolei najbardziej uniwersalną maszyną jest siewnik Kuhn Espro, o którym możecie przeczytać klikając w odnośnik do artykułu.

Jakie inne innowacyjne rozwiązania stosuje firma Kuhn w swoich maszynach dowiecie się oglądając prelekcję - jej zapis znajdziecie poniżej.

Maszyny z logo Kuhn kupicie na www.gieldarolna.pl

×