Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kaczyński: Jestem dumny z tego, że PiS reprezentuje polską wieś i dużą część polskich miast

Autor:

Dodano:

Jestem dumny z tego, że PiS reprezentuje polską wieś i dużą część polskich miast - mówił podczas prezentacji Polskiego Ładu prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że ci, którzy się próbują od wsi odcinać i ją lekceważyć "są śmieszni i niemądrzy".

W sobotę odbywa się konwencja programowa, na której kierownictwo Zjednoczonej Prawicy prezentuje Polski Ład, czyli nowy społeczno-gospodarczy program na okres pocovidowy.

- Ja kiedyś, dobrych kilka lat temu mówiłem (...), że jestem dumny z tego, że PiS reprezentuje polską wieś. I powtarzam te słowa dzisiaj: tak, jestem z tego dumny. Jestem dumny z tego, że PiS reprezentuje polską wieś i wielką część polskich miast. Że reprezentujemy różne grupy społeczne - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Dodał, że ci, którzy się próbują od wsi odcinać i ją lekceważyć - są śmieszni i niemądrzy. Ogromna większość Polaków, nawet tych, którzy już od pokoleń mieszkają w miastach, w tym w wielkich miastach wywodzi się ze wsi. Taka jest Polska i każdy polski patriota musi to wiedzieć. My polską wieś szanujemy i wiemy, że osiągnięcie równości jeżeli chodzi o poziom życia i poziom szans to jest jeszcze cel nieosiągnięty, a to jest nasz cel i będziemy w tym kierunku iść - służyć będą temu najróżniejsze przedsięwzięcia - zapewnił Kaczyński.

 

×