Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Massey Ferguson - zmiany w strukturze dealerskiej

Autor:

Dodano:

Zmiany dotyczą woj. zachodniopomorskiego oraz części lubuskiego i wielkopolskiego. Massey Ferguson z końcem roku zakończy współpracę z dotychczasowym dealerem, firmą MIHG, a już w listopadzie rozpocznie z PHU Zawadzka.

Jesienna aura przyniosła zmiany w strukturze sieci dealerskiej Massey Ferguson. Firma PHU Zawadzka została autoryzowanym dealerem marki Massey Ferguson

- Firma PHU Zawadzka to firma z wieloletnim doświadczeniem i wykfalifikowanym zespołem ekspertów w branży rolniczej - zapewnia Maja Działoszyńska, odpowiedzialna za rozwój sieci dealerskiej AGCO.

- Taki Partner biznesowy zapewni pełną obsługę klientom w zakresie sprzedaży produktów gotowych, części zamiennych oraz serwisu w oddziałach w Radoszynie, Krzywopłotach i Stargardzie. Będzie świadczyć także serwis gwarancyjny dla nowych maszyn sprzedanych wcześniej przez firmę MIHG na terenie województwa zachodniopomorskiego – dodaje Działoszyńska.

PHU Zawadzka rozpocznie swoją działalność na prawach autoryzowanego dealera od listopada 2021. Współpraca z dotychczasowym dealerem, firmą MIHG na terenie województwa zachodniopomorskiego będzie kontynuowana do końca roku 2021.

 

×