Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Jedyna taka ładowarka rolnicza - Fendt Cargo T955

Autor:

Dodano:

Dobra widoczność na osprzęt i boki maszyny to jedna z kluczowych cech ładowarek teleskopowych. Producenci tych maszyn dwoją się i troją aby zapewnić jak najlepszy widok na sprzęt. W ładowarce Fendt Cargo T955 problem rozwiązano w zupełnie nietuzinkowy sposób...

 Unoszona kabina - to najbardziej charakterystyczna cecha nowości w ofercie Fendta - ładowarki Cargo T955. Operator może unieść się ponad teren na wysokość ponad 4,2 m! 

W parze idą też inne ciekawe rozwiązania, łącznie z bardzo dobrymi parametrami roboczymi: udźwigiem maksymalnym na poziomie 5,5 t i wysokością podnoszenia do 8,5 m. Sama maszyna waży 11,5 t. Zatem w budynkach inwentarskich nie poszalejemy..., ale do innych prac może się sprawdzić znakomicie.

Maszyna powstała przy współpracy z producentem tego typu maszyn - firmą Sennebogen, która specjalizuje się w konstruowaniu maszyn przemysłowych przeznaczonych do bardzo intensywnej pracy. I taki właśnie jest model T955 - mocny i wyposażony w bezkompromisowe rozwiązania, które powinny spełnić oczekiwania najbardziej wymagających farmerów.

×