Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Dopłaty za dojazd na AGRO SHOW

Autor:

Dodano:

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych przyznaje dopłaty do przyjazdu zorganizowanych grup na wystawę AGRO SHOW 2009.

AGRO SHOW jest największą międzynarodową imprezą rolniczą w Polsce i jedną z największych w Europie. Jej organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Wystawa ma charakter kompleksowy - można tu prezentować i podziwiać nie tylko maszyny i urządzenia, ale również nawozy, nasiona, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych środków produkcji rolniczej. stały się Trwałym i najatrakcyjniejszym punktem AGRO SHOW są pokazy pracy maszyn na polu.

Organizator przyznaje dopłaty do przyjazdu zorganizowanych grup osób na wystawę AGRO SHOW 2009. Dopłata następuje do każdego autokaru zarejestrowanego na wystawie w dniach 25-28 września 2009 r. i wynosi: 1,30 zł netto/km w piątek i sobotę (25 i 26 września) oraz 1,00 zł netto/km w niedzielę i poniedziałek (27 i 28 września). Dofinansowanie liczone jest w obie strony.

Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba instytucji. Dopłata nie jest przyznawana do drogi przejechanej w celu dojazdu autokaru do miasta siedziby instytucji, oraz w celu zebrania uczestników wyjazdu. W trakcie rejestracji grupy na wystawie oraz po zakończeniu wystawy, trasy dojazdu oraz przebyte kilometry będą sprawdzane i w razie konieczności korygowane.

Dopłata dokonywana jest przelewem na podstawie faktury VAT lub rachunku na konto instytucji organizującej wyjazd (w przypadku, gdy autokar należy do instytucji która ma możliwość wystawienia faktury VAT/ rachunku za transport osób). W innym przypadku dopłata przekazywana jest przelewem na konto przewoźnika na podstawie faktury VAT/ rachunku, do której musi zostać dostarczone na wystawie pisemne upoważnienie wystawione przez ODR, gminę, izbę rolniczą, szkołę lub mleczarnię informujące o wyrażeniu zgody na przekazanie należności bezpośrednio na konto przewoźnika.

Źródło: farmer.pl

×