Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Więcej części w Amazone

Autor: K.Hołownia

Dodano: 07-09-2009 13:04

Dobre zaopatrzenie w części zamienne i fachowy serwis to ważne elementy decydujące o renomie producenta. Dlatego Amazone zainwestowało milion euro w rozbudowę centrum zaopatrzenia w części zamienne.

Pod koniec sierpnia odbyło się oficjalne otwarcie magazynu zaopatrzenia w części zamienne w Amazone Parts Center Worldwide w Hasbergen-Gaste.

W nowej hali powiększonego obiektu zostały zainstalowane systemy regałów z dodatkowymi 4000 miejscami dla siatkowych pojemników. Oprócz tego stworzono całkowicie nową strukturę organizacji magazynu.
Wraz z nowym obiektem Amazone nie tylko zoptymalizowała jakość magazynu i dostępność części zamiennych, lecz także załatwianie zamówień i ich realizację. Powierzchnia przyjmowania towarów oraz strefa pakowania i wysyłki zwiększyły się do prawie 500 m², niemalże podwajając obecną powierzchnię.

- podkreślali podczas otwarcia zarządzający Amazone: Christian Dreyer i dr. Justus Dreyer. – Dzięki tej znaczącej inwestycji w zaopatrzenie w części zamienne możemy w dalszym ciągu poprawiać nasz serwis a równocześnie wspierać rozwój naszej oferty handlowej i rozwój nowych rynków.

×