Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Claas zakłada sieć

Autor:

Dodano:

Po rozstaniu Claasa z Domem Handlowym Henryki i Pawła Korbanków z Tarnowa Podgórnego, firma szybko zakłada własną sieć dealerską.

Na dzień dzisiejszy Claas Polska dysponuje dziesięcioma dilerami. Umowy z nowymi przedstawiielami niemieckiej marki zostały podpisane podczas listopadowej Agritechniki w Hanowerze. Przedstawicielstwo firmy zapowiada, że sięć będzie się rozszerzała. Planowane jest włączenie do tej sieci kolejnych dealerów i tym samym zapewnienie jeszcze lepszej obsługi klientów w zakresie zaopatrzenia w części zamienne i usługi serwisowe.

Już od listopada Claas zaczął się zajmować nowymi i dotychczasowymi klientami przez własną spółkę dystrybucyjną. Dzisiaj na terenie polski działają następujący dealerzy: AMBROŻY Sp. z o.o., Bierutów; EUROMASZ Sp. j. Wioletta i Grzegorz Schienke, Lipka; Gospodarstwo Usługowe Grzegorz Świerkot, Studzionka k. Pszczyny; LEHMANN AGROTECHNIKA Sebastian Lehmann, Buk; PHU AGRO-AS Z. Bednarski & A. Sajdutka Sp. j., Grodków; PHU ADPOL Jerzy Wronkowski, Łęgowo; PHZ KALCHEM Sp. z o.o., Brzozie; TECH-KOM Przemysław Laskowski, Środa Wlkp.; ULENBERG Mirosław Ulenberg, Główczyce; Z.H.U. AGRO-SERWIS Dariusz Sobol, Zambrów.

Źródło:farmer.pl

×