Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kärcher sprząta po powodzi

Autor:

Dodano:

Włączając się w akcję pomocy powodzianom, firma Kärcher Sp. z o.o. przekazała na rzecz Państwowej Straży Pożarnej 30 profesjonalnych urządzeń czyszczących. 15 urządzeń wysokociśnieniowych i 15 odkurzaczy odsysających wodę trafi do jednostek w pięciu województwach najbardziej dotkniętych przez powódź.

Przekazany przez firmę Kocher sprzęt trafi do województw: świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i lubelskiego. Aby pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń, już po opadnięciu wody, kolejnych 9 urządzeń trafiło za pośrednictwem Ochotniczej Straży Pożarnej do miejscowości Szczurowa, Uście Solne, Wilków, Dobczyce, Więcławice.

Kärcher wsparł także organizacje pozarządowe i samorządy z terenów Sandomierza, Tarnobrzegu, Dąbrowy Tarnowskiej, które otrzymały 11 urządzeń. Kolejne produkty przekazały również firmy handlowe współpracujące. Są to m.in. podjęte z inicjatywy i realizowane przez warszawską firmę MJM we współpracy z Kärcher działania na rzecz dostarczenia Caritas Polska imponującej liczby (już ponad 200 szt.) urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher.

Caritas Polska nieodpłatnie wypożycza sprzęt czyszczący Kärcher osobom – konsumentom poszkodowanym przez powódź w całym kraju, do samodzielnego porządkowania domu i jego otoczenia.

Źródło: farmer.pl/Karcher

×