Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Japończyk na raty

Autor:

Dodano:

Japoński producent ciągników rolniczych Kubota startuje z programem finansowania fabrycznego. Oferowany sprzęt dostępny będzie na raty w pożyczce oraz leasingu. Operatorem finansowym została firma BZ WBK Finanse & Leasing S.A., lider rynku finansowania maszyn i urządzeń rolniczych.

Polscy rolnicy przyzwyczajeni byli do inwestowania za gotówkę, ale coraz częściej chcą korzystać także z innych rozwiązań takich jak pożyczka czy leasing. Chcieliśmy umożliwić nabycie naszego sprzętu bez konieczności angażowania przez rolników całej kwoty potrzebnej do zakupu, stąd właśnie nasza oferta przygotowana wspólnie z BZ WBK Finanse & Leasing. Jest to partner, który zapewnia uczciwość i przejrzystość umów oraz zasad współpracy z naszymi klientami – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający w Marubeni Machinery Distribution Poland, który jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu KUBOTA.

Oferta finansowania będzie dostępna w blisko 30 punktach sprzedaży firmy Kubota zlokalizowanych na terenie całego kraju. Rolnicy mają do wyboru kompleksową ofertę pożyczki lub leasingu na specjalnych, atrakcyjnych cenowo warunkach. Zadbano także o sprawną obsługę i komfort klienta: liczbę dokumentów wymaganych do oceny ograniczono do niezbędnego minimum. BZ WBK Finanse & Leasing S.A. zapewniło także możliwość dojazdu doradcy leasingowego do gospodarstwa lub firmy klienta, co gwarantuje szybkie i wygodne podpisanie umowy.

Finansowanie fabryczne to optymalne rozwiązanie, ponieważ oprócz informacji o samej maszynie, rolnik otrzymuje u dealera w pełni dopasowaną do jego potrzeb ofertę finansowania. Umożliwia to załatwienie dwóch spraw w jednym miejscu, co oznacza oszczędność czasu – komentuje rozpoczęcie współpracy Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa.

Źródło: farmer.pl

×