Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Jeden pojazd - wiele możliwości

Autor:

Dodano:

Na pierwszy rzut oka ładowarka teleskopowa, jednak błękitny pojazd łączy także funkcje ciągnika rolniczego. PowerLift to nowe teleskopowe ciągniki opracowane przez Landini - do zastosowań rolniczych, przemysłowych i leśnych.

Innowacyjny i funkcjonalny Powerlift to wszechstronny ciągnik łączący osiągnięcia rolniczych ładowaczy teleskopowych z długa tradycją Landini w projektowaniu i produkcji ciągników. Możliwość wykonywania funkcji ładowarek teleskopowych, ciągników rolniczych i maszyn leśnych w jednym pojeździe oznacza znaczną oszczędność dla użytkownika.

Ładowarka jest napędzana 4-cylindrowym, 4,4 litrowym silnikiem diesla o mocy 147 KM oraz 110 KM mocy na WOM. Tylny podnośnik to standardowy trzypunktowy układ zawieszenia oferujący udźwig 4500 kg.

Opatentowane, obracane stanowisko kierowcy "Dual Drive System" uzupełnia wyposażenie modelu PowerLift, czyniąc go unikalnym w swojej klasie. Opatentowana hybrydowa przekładnia EVT, która zapewnia maksymalną prędkość 40 km/h. Mechanizm integruje samochodową przekładnię hydrostatyczną z przekładnią mechaniczną.

Kabina jest wyposażona w nowy system klimatyzacji, który dodatkowo poprawia komfort i charakterystykę pracy maszyny.

×