Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Trwa nabór wniosków na modernizację gospodarstw

Autor:

Dodano:

Dotychczas w Oddziałach Regionalnych ARiMR, w których prowadzony jest nabór wniosków w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych", przyjęto ponad 6,3 tys. wniosków o przyznanie takiego wsparcia na łączną kwotę 967 mln zł. Do wykorzystania w styczniowym naborze wniosków o przyznanie pomocy z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych" przewidziano łącznie ok. 2,39 miliarda złotych.

W sześciu województwach: lubuskim, opolskim, podlaskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim 17 stycznia 2011 to ostatni dzień przyjmowania wniosków w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych".  Wnioski o przyznanie  pomocy na restrukturyzację produkcji mleczarskiej ARiMR przyjmuje  od 3 do 17 stycznia 2011 r

Od 17 stycznia rolnicy z dziewięciu województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego mogą starać się o pomoc na realizację innych, poza restrukturyzacją produkcji mleczarskiej, inwestycji w swoich gospodarstwach (wnioski można składać do 28 stycznia 2011 r.) (m)

×