Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Z Poznania do Łodzi

Autor:

Dodano:

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców i zwiedzających, Krajowe Stowarzyszenie Promocji Obszarów Wiejskich, organizator targów „FERMA BYDŁA” oraz „FERMA ŚWIŃ I DROBIU” podjął decyzję o połączeniu imprez w 2012 roku i przeniesieniu ich do najnowocześniejszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce – ATLAS ARENA w Łodzi.

Nowy obiekt w porównaniu z halą ARENA w Poznaniu wyróżnia się dwukrotnie większą powierzchnią wystawienniczą, a także dużą ilością miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie hali.

Łączymy targi „FERMA BYDŁA” oraz „FERMA ŚWIŃ I DROBIU”, więc potrzeba większej powierzchni wystawienniczej – mówi Mariusz Jabłoński, dyrektor biura Krajowego Stowarzyszenia Promocji Obszarów Wiejskich.  –  Pomysł przeniesienia imprez do Łodzi wiąże się przede wszystkim z wielkością obiektu, który jest nowoczesny i ma dobrą infrastrukturę  – dodaje Mariusz Jabłoński.

Główne walory ATLAS ARENY w Łodzi to bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu, w pełni wyposażone hale konferencyjne oraz profesjonalna firma cateringowa, zapewniająca gastronomię.

Nie bez znaczenia dla firm uczestniczących w targach, jak również dla zwiedzających, jest położenie Łodzi. – Łódź leży w centralnej Polsce, więc wszyscy będą mieli lepszy dojazd – tłumaczy Mariusz Jabłoński. W niedalekiej przyszłości ma być tutaj również skrzyżowanie autostrad. Uczestnicy targów mogą jednak napotkać utrudnienia komunikacyjne, związane z modernizacją infrastruktury drogowej w ramach przygotowań do EURO 2012.

Partnerem Strategicznym imprezy będzie DLG Agrofood Sp. z o.o. – polskie przedstawicielstwo organizatora takich imprez, jak EUROTIER i AGRITECHNIKA w Hanowerze. Tradycyjny termin targów to 24–26 lutego 2012.
×