Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

John Deere wchodzi w biznes maszyn używanych

Autor:

Dodano:

MachineFinder to internetowa wyszukiwarka maszyn używanych będących w posiadaniu dealerów John Deere.

Inicjatywa MachineFinder działa na Świecie od 1998 r., a od teraz również w Polsce. Projekt John Deere Maszyny Używane, zakłada przygotowanie lokalnego dealera do działań w obrocie maszynami używanymi. Dealerzy często przy sprzedaży nowych maszyn odkupują używane – często nie tylko własne marki. Wyszukiwarka ma być  również na prośbę klienta pomocą w znalezieniu maszyny sprawnej i pewnej co do źródła pochodzenia.

John Deere oferuje w MachineFinder możliwość wglądu do aktualnej oferty maszyn używanych, dostępnych w ogólnoświatowej sieci autoryzowanych punktów dealerskich. Można tego dokonać dzięki stronie internetowej www.MachineFinder.com, gdzie po wskazaniu lokalizacji i języka każdy odwiedzający stronę w sposób prosty i intuicyjny ma możliwość wyszukania interesującego go sprzętu rolniczego, budowlanego, maszyn do pielęgnacji terenów zielonych oraz maszyn do prac w leśnictwie. Przeszukiwanie oferty maszyn można prowadzić w oparciu o wiele, różnych kryteriów np. typ, rodzaj sprzętu, producent, rocznik, cena czy też w oparciu o lokalizację. Można również wskazać konkretny model poszukiwanego sprzętu. Po wyszukaniu maszyny otrzymuje się bezpośrednie dane kontaktowe do sprzedającego.


- Dealer wystawiający daną maszynę może wprowadzić do niej szerszy opis techniczny lub kartę przeglądu maszyny. Wówczas jest to dostępne dla klienta, może się z tym zapoznać i skontaktować z dealerem
– mówi Mariusz Naszkiewicz z John Deere Polska. - Zakupu maszyny można dokonać wyłącznie po kontakcie z danym dealerem. Nie ma opcji kupna przez kupna za pomocą kliknięcia - dodaje. 

×