Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Doświadczyli nowego T6

Autor:

Dodano:

Ostatni weekend w New Holland upłynął pod znakiem pokazów polowych organizowanych przez dealerów marki w całej Polsce. Tematem przewodnim było bliższe poznanie ciągników z nowej serii T6.

Dni Otwarte, które odbyły się w weekend 20-21 października br. odbyły się z inicjatywy centrali firmy - New Holland Polska. Pokazy polowe organizowali poszczególni dealerzy i subdilerzy marki w zaprzyjaźnionych gospodarstwach. - "Kołem zamachowym" wszystkich pokazów była promocja ciagników nowej serii T.6. Odbiór maszyn przez rolinków mogę ocenić jako bardzo dobry. Wszyscy przyrównują je do poprzedniej serii T6000. Odrobinę obaw budzi zastosowanie układu SCR, ale konkretne argumenty, takie jak wieloletnie zastosowanie tej technologii w ciężarówkach i przeprowadzone testy, których wyniki wskazują na zmniejszone o 8-10 proc. zużycie oleju napędowego, przekonuje naszych klientów. Przy dzisiejszej cenie paliwa,to bardzo ważny argument - komentuje Krzysztof Biełuszka z bialskiego odziału firmy Warpol Agro.

Pokaz pracy maszyn zorganizowany przez bialski oddział Warpol Agro został zorganizowany w Berezówce k. Terespola w gospodarswie Leszka Dymidiuka. Przy okazji prezentacji ciągników serii T6, zaprezentowano równiez kilka innych traktorów, m.in. T5, TD5 i T4 wraz z narzędziami uprawowymi i rozsiwaczami firmy Kuhn i Rauch.

Zobacz galerię zdjęć z pokazów

×