Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Premium Trade teraz także w Kielcach

Autor:

Dodano:

23 marca odbył się dzień otwarty w nowej siedzibie Premium Trade. Od 3 marca firma działa również w Kielcach.

Nowa siedziba Premium Trade w Kielcach mieści się przy ulicy Ściegiennego 266. Jest to już trzeci punkt tej firmy. Siedziba główna mieści się w Kozeninie, a drugi punkt sprzedaży w Grójcu (otwarty kilka miesięcy temu).

Początki firmy Premium Trade sięgają lat 80. ubiegłego wieku. W 2008 r. na jej czele stanął Hubert Oratyński, a działalność firmy rozszerzyła się na całą Polskę.

Obecnie Premium Trade to jedna z największych w kraju składnic sprzętu rolniczego, sadowniczego i komunalnego, która przede wszystkim stawia na maszyny polskich producentów. Dzięki nowatorskiemu podejściu do klienta swoim zasięgiem obejmuje cały kraj.

Łącznie oferta firmy obejmuje kilkaset pozycji produktowych reprezentowanych przez 64 marki. Jak wspomnieliśmy wcześniej siła firmy polega m.in. na wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom klientów. W związku z tym maszynę można zamówić przez telefon, internet z najdalszego punktu Polski, finansując ją dopiero po dostarczeniu do gospodarstwa (trwa to maksymalnie 4 dni). Również formalności kredytowe są załatwiane u rolnika.

To co według nas było najważniejsze to możliwość porozmawiania o maszynach dostępnych na placu nie tylko z handlowcami Premium Trade, ale też ich producentami.

Kilku miesięcy temu firma stała się również dilerem maszyn firmy John Deere, a ich pokaz był jednym z kluczowych elementów dnia otwartego. Rolnicy mogli zobaczyć m.in. pełną gamę kosiarek trawnikowych marki John Deere oraz ciągniki i prasy tego producenta.

Atrakcją był pierwszy w Polsce pokaz modelu 5065E z oryginalną kabiną, który specjalnie na tę okazję został sprowadzony z Niemiec. Goście mogli obejrzeć również wyścigi dziennikarzy na ¼ mili ciągnikiem John Deere 6170R wyposażonym w dwusprzęgłową przekładnię Direct Drive. Warto przy tym pochwalić sportowe zacięcie i umiejętności dziennikarza reprezentującego redakcję Farmera. Wojciech Denisiuk zajął drugie miejsce podium.

×