Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Nowa szata nawozów Plonvit

Autor:

Dodano:

Firma INTERMAG - polski producent nawozów dolistnych i agrochemikaliów, który obchodził w tym roku 25-lecie zmienił szatę graficzną swoich nawozów z serii Plonvit.

- Taki jubileusz to dobry moment na rozszerzenie oferty o innowacyjne produkty, ale również na „odmłodzenie" linii produktowej Plonvit - znanej, cenionej i rozpoznawalnej marki wśród profesjonalnych rolników i ogrodników. Warto podkreślić, że oprócz zmiany opakowań unowocześniliśmy nasze produkty, zaopatrując je w innowacyjne i unikalne w skali rynku technologie INT i CHAAT - informuje przedstawiciel firmy.

Plonvit to produkowane od 1994 r. kilkakrotnie modyfikowane i unowocześniane płynne nawozy mikroelementowe, do dokarmiania dolistnego upraw rolniczych.

Plonvit NPK krystaliczne- produkowane od 2009 r. krystaliczne nawozy NPK z mikroelementami do dokarmiania pozakorzeniowego, a także do fertygacji roślin uprawianych w gruncie.

Plonvit NPK płynne - produkowane od 2013 r. płynne nawozy NPK z mikroelementami do dokarmiania pozakorzeniowego, a także do fertygacji roślin uprawianych w gruncie.

×