Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Słoneczna Italia z New Holland-em

Autor: farmer.pl

Dodano: 28-04-2014 10:51

Dla użytkowników i fanów marki New Holland, firma ma ciekawy konkurs. Za film z maszyną włoskiego koncernu w roli głównej można pojechać na wycieczkę do Włoch lub wygrać inne nagrody.

Aby pojechać z New Hollandem do Włoch, trzeba nakręcić film z udziałem maszyn tej marki (do 3 minut). Następnie umieścić go za pośrednictwem aplikacji konkursowej na oficjalnym FanPage New Holland na profilu marki w portalu Facebook do 5 września 2014.

Spośród 10 filmików, które uzyskają największą liczbę polubień jury konkursowe wybierze najciekawszy, którego autor otrzyma nagrodę główną - wyjazd wraz z New Holland na wyjątkową wycieczkę do Włoch połączoną ze zwiedzaniem fabryki w Jesi.

Uczestnicy wyjazdu będą mogli na własne oczy zobaczyć nowoczesną linię produkcyjną ciągników New Holland i przekonać się jak krok po kroku powstają niebieskie maszyny. Na liniach montażowych będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska pracy mechaników oraz specjalistycznych robotów pomagających w wykonywaniu skomplikowanych operacji procesu produkcyjnego. Będzie to również doskonała okazja, aby uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące funkcjonowania zakładu produkcyjnego.

Kto nie wygra wycieczki, na szansę na nagrody rzeczowe. Autorzy pozostałych produkcji z największą liczbą polubień otrzymają kurtki softshell firmowane logo New Holland oraz model ciągnika T8.390 do samodzielnego złożenia, w skali 1:16.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się podczas wystawy Agroshow 2014

×