Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Feed Manager: bezprzewodowy terminal wozów paszowych JF-Stoll

Autor: Kamil Karkowski

Dodano: 24-10-2014 14:53

Feed Manager to bezprzewodowy system sterujący pozwalający na kontrolowanie załadunku wozów paszowych z każdego miejsca oferowany jako standard do wozów JF-Stoll.

Standardowe wyposażenie wozów paszowych JF-Stoll w bezprzewodowy terminal to ogromne udogodnienie dla osób zajmujących się przygotowaniem paszy. Pozwala ono bowiem na kontrolę procesu przygotowania oraz zadawania pasz z każdego miejsca.

W przypadku zadawania paszy urządzenie może być umieszczone w ciągniku sprzęgniętym z wozem paszowym. Podczas przygotowania paszy ogromnym udogodnieniem jest natomiast możliwość przeniesienia terminala do ładowarki, która ładuje materiał.

Oprócz terminala głównego z systemem może współpracować również dodatkowy terminal ręczny, który pozwala na kontrolę masy przygotowywanej paszy za pomocą bardzo kompaktowego urządzenia.

Podstawowa wersja terminala do wozów paszowych JF-Stoll umożliwia podział paszy na porcje skarmiane: np. po 500 kg, podział procentowy lub 5 porcji o różnej wielkości. W przypadku skorzystania z opcji wyposażenia dodatkowego ProFeed+ możemy zarejestrować 7500 mieszanek pasz, które będą zapisane w pamięci terminala i ułatwią załadunek osobom z mniejszym doświadczeniem w przygotowaniu pasz. W systemie ProFeed+ możliwe jest planowanie zadawania paszy z poziomu komputera osobistego.

×