Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Kverneland wymieni najstarszy pług na nowy

Autor:

Dodano:

Podczas Agro Show 2015 firma Kverneland ogłosiła konkurs „Zamieńmy się pługami: stary na nowy”. W konkursie poszukiwany jest najstarszy pług tej marki pracujący w Polsce, a główną nagrodą jest nowy pług Kverneland AB 100.

Firma Kverneland rozpoczyna poszukiwanie najstarszego pługa tej marki pracującego w Polsce.

Poszukujemy najstarszej maszyny, ale w stanie kompletnym. Pług musi mieć fabryczną ramę główną, wieżyczkę, słupice oraz koło podporowe – mówi jeden z przedstawicieli firmy.

Nowy konkurs został ogłoszony podczas targów Agro Show (18.09.2015 r.) i potrwa aż do końca kwietnia przyszłego roku. Aby wziąć w nim udział należy przesłać do siedziby Kverneland w Polsce dane z tabliczki znamionowej narzędzia lub jego zdjęcie, umożliwiające identyfikację pługa.

Główną nagrodą w konkursie norweskiego producenta jest pług AB 100. Jest to maszyna zagonowa, wyposażona w 4 korpusy. Organizator przewidział również nagrody za zgłoszenia nieco nowszych maszyn – za zajęcie drugiego oraz trzeciego miejsca przyznawany jest rabat na zakup pługa Kverneland, w wysokości odpowiednio: 15 oraz 10 tys. zł.

×