Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Konferencja Farmera w Płocku już jutro

Autor:

Dodano:

W środę 3 lutego w Płocku (woj. mazowieckie) odbędzie się kolejna konferencja z cyklu „Przez innowacyjność do sukcesu” organizowana przez redakcję miesięcznika Farmer i portalu farmer.pl. Na uczestników czekają ciekawe wykłady prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie. Serdecznie zapraszamy!


Wszystkich naszych czytelników, którzy mają ochotę poszerzać swoją wiedzę z zakresu agrotechniki, aspektów prawnych i techniki rolniczej już teraz zapraszamy do rejestracji. Udział w naszym spotkaniu jest bezpłatny.

Tegoroczna edycja konferencji cieszy się dużą popularnością. Do tej pory mieliśmy przyjemność gościć ponad 600 osób we Wrocławiu, Dolsku i Gniewie. W trakcie każdej z konferencji rolnicy mogli poznać tajniki efektywnego prowadzenia plantacji rzepaku ozimego, a także pszenicy. Dodatkowo, dzięki naszym partnerom można było zapoznać się z nowymi produktami nawozowymi pomagającymi w uzyskaniu wysokich plonów. Poruszyliśmy również ważną w gospodarstwie kwestię finansów i ubezpieczeń, a także wymagań dotyczących integrowanej ochrony roślin. Bardzo interesujący wykład dr. Doruchowskiego z pewnością sprawił, że wielu rolników poprawi w nadchodzącym sezonie skuteczność wykonywanych oprysków, a także uniknie potencjalnych kar za niedostosowanie się do wymogów „integrowanej".

Nie mniej interesująco będzie na spotkaniu we środę, dlatego serdecznie zapraszamy. Rolnicy z województwa mazowieckiego z pewnością podniosą podczas spotkania wiele ciekawych kwestii, a na wszelkie pytania i wątpliwości nasi prelegenci z przyjemnością odpowiedzą.

Konferencja w Płocku odbędzie się w Hotelu Tumskim przy ul. Piekarskiej 9 

Szczegółowy plan konferencji znajdą Państwo tu.

×