Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Części zamienne Kubota z rabatem

Autor:

Dodano:

Maszyny, nawet najlepsze, z czasem podlegają zużyciu. Serwisując sprzęt, warto sięgnąć po części oryginalne, które zapewnią idealne dopasowanie do maszyny na podstawie wytycznych i aspektów, które może znać tylko producent. Właśnie dlatego japońska Kubota przygotowała dla klientów specjalną promocję.

Od 1 kwietnia można skorzystać ze specjalnej oferty skierowanej do wszystkich użytkowników maszyn marki Kubota. Warunkiem skorzystania z niej jest wejście na stronę internetową: http://kubota-serwis.pl/ i wypełnienie prostego formularza. W zamian otrzymujemy rabat lub bon upominkowy do wykorzystania przy zakupie oryginalnych części zamiennych.

– Z promocji może skorzystać każdy posiadacz traktora lub maszyny komunalnej marki Kubota. Jeśli maszyna wciąż objęta jest gwarancją producenta, to po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymuje specjalny bon na prezent (lejek i rękawice). Bon ten można zrealizować po dokonaniu zakupu oryginalnych części Kubota za minimum 150 zł brutto. Jeśli zaś gwarancja nie obejmuje już wskazanej maszyny, to użytkownik otrzymuje 10 proc. rabatu na wszystkie oryginalne części zamienne Kubota – tłumaczy Artur Krzemiński, Szef działu Logistyki, Części Zamiennych i Planowania marki Kubota.

×