Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Claas Lexion 780 nagrodzony za technologię i wzornictwo

Autor:

Dodano:

Kombajnowi Claas Lexion 780 przyznano wyróżnienie za „wybitne osiągnięcie w technologii i wzornictwie”. Wyboru dokonanli czytelnikcy amerykańskich czasopism „Diesel Progress North America” i „Diesel Progress International” - poinformowała firma Claas.

Już piąty rok z rzędu czytelnicy amerykańskiego czasopisma "Diesel Progress North America" i "Diesel Progress International" wybrali najlepsze produkty, technologie i innowacje w dwunastu kategoriach, w różnych dziedzinach przemysłu motoryzacyjnego. Kombajn Claas Lexion 780 triumfował w nowododanej kategorii „sprzęt rolniczy”, dzięki swojej konstrukcji i funkcjonalności technicznej - napisano w informacji Claas.

Nagrody zostały przyznane w drugim dniu targów Bauma w Monachium. Zespół redakcyjny „Diesel Progress” wraz z ekspertami zewnętrznymi wyselekcjonował produkty biorące udział w konkursie. Czytelnicy mogli głosować online na produkty z każdej kategorii. Ponad 23 000 osób wzięło udział w wyborze najlepszych maszyn w tym roku - podała firma Claas.

×