Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Samochody terenowe dla rolników

Autor:

Dodano:

Bank BGŻ BNP Paribas we współpracy z Mitsubishi Motors przygotował specjalną ofertę dla rolników z segmentu MSP.

Przy zakupie wybranego modelu Mitsubishi wspartego finansowaniem banku, kredytem lub leasingiem, klient może uzyskać rabat w wysokości nawet 12 proc. Oferta dotyczy modeli: ASX, OUTLANDER, L200, PAJERO.

Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie przez klienta rachunku firmowego, a w przypadku nowych klientów, założenie go jeszcze przed uruchomieniem finansowania samochodu.

– Przedsiębiorca prowadzący gospodarstwo rolne, który będzie chciał przetestować samochód, ma możliwość umówienia się z dealerem w swoim gospodarstwie na prezentację wybranego modelu. Proponowane auta posiadają 5-letnią gwarancję producenta – powiedział Maciej Piskorski, dyrektor dep. Produktów Agro w Banku BGŻ BNP Paribas. Mam nadzieję, że nowa oferta spotka się z dużym zainteresowaniem ze strony rolników – dodał Maciej Piskorski.

 Przy zakupie wybranego modelu samochodu marki Mitsubishi z jedoczesnym skorzystaniem z finansowania Banku, klient otrzyma dodatkowy rabat od 7 do 12 proc. Wysokość rabatu uzależniona jest od wybranego modelu auta. W ofercie znajdują się 4 modele z napędem 4x4 – do jazdy w terenie, jak i na co dzień.

Dostępna forma finansowania to kredyt 50/50 lub 3x33, kredyt ratalny oraz leasing.

Oferta dostępna jest do 31 grudnia br. w blisko 500 oddziałach Banku.

 

×