Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Preparat mlekozastępczy bez włókna

Autor:

Dodano:

W ofercie firmy Vipromin pojawił się preparat mlekozastępczy o zerowym poziomie włókna.

W odchowie cieląt najważniejsze są pierwsze tygodnie ich życia, podczas których kształtuje się odporność organizmu oraz następuje intensywny ich wzrost. Ten okres jest szczególnie trudny dla hodowcy i wymaga dużej wiedzy i zaangażowania.

W odchowie cieląt to powinno się dążyć do szybkiego (rozsądnego) wzrostu zwierzęcia, wczesnego rozwinięcia przedżołądków, prawidłowego rozwoju gruczoł mlekowego i odpowiedniego przygotowania do rozrodu.

W ofercie firmy Vipromin pojawił się ciekawy produkt, który jak twierdzą sami twórcy w procesie tworzenia produktu priorytetem były konsultacje z hodowcami, mającymi rozległe doświadczenie w żywieniu bydła. Owocem tej pracy jest produkt Calvy Super I.

- Preparat mlekozastępczy Calvy Super I jest to produkt spełniający oczekiwania profesjonalistów. Innowacyjne rozwiązania, które zostały tutaj zastosowane pozwalają na uzyskanie najwyższych wyników hodowlanych, gwarantując przy tym zdrowe i prawidłowo rozwijające się cielęta. Jest to "jedyne takie mleko" o ponad 90 proc. udziale komponentów mlecznych i zerowym poziomie włókna (0,0 proc.). Jest to produkt dla świadomych hodowców, pragnących uzyskać najwyższe wyniki w hodowli – mówi Łukasz Damski Kierownik Działu Bydła firmy Vipromin.

×