Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Zaproszenie na konferencję

Autor:

Dodano:

Instytut Myśli Schumana i Centralna Biblioteka Rolnicza zapraszają na konferencję pt. „Zarządzanie finansowaniem i ryzykiem w polskim sektorze rolno-spożywczym”.

Konferencja odbędzie się 6 września w Centralnej Bibliotece Rolniczej, w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 66 w godzinach 10.00-15.00.

Podczas konferencji poszczególne wystąpienia dotyczyć będą m. in.: kształtowania się cen produktów rolno-spożywczych, struktury polskiego rolnictwa i polskiego eksportu rolno-spożywczego, zabezpieczania ryzyka kursowego w euro i innych walutach, kluczowe wyzwania związane z finansowaniem działalności rolno-spożywczej oraz  formy pomocy państwowej dla działalności rolno-spożywczej.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia do 5 września 2016 r. poprzez rejestrację na stronie przy użyciu następującego linku: http://imschuman.com/index.php/wydarzenia/rejestracja-on-line-na-konferencje-6-wrzesnia

 Kontakt z sekretariatem konferencji: tel. 570 990 686, 575 990 686; e-mail: sekretariat@IMSchuman.com; www.IMSchuman.com

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

×