Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

CynkoMet Kurier - przyczepa do przewozu zwierząt

Autor:

Dodano:

Producent przyczep z Czarnej Białostockiej posiada w swojej ofercie produkt, który może zainteresować hodowców. Jest to Kurier - przyczepa rolnicza posiadająca skrzynię ładunkową przystosowaną do przewozu zwierząt.

Kurier jest to przyczepa rolnicza posiadająca skrzynię ładunkową przystosowaną do przewozu zwierząt. Całkowicie cynkowana ogniowo rama oraz ściany z wodoodpornej sklejki obustronnie foliowanej o grubości 18 mm dają nadzieję na długą żywotność przyczepy.

Nisko usytuowana podłoga na wysokości 70 cm oraz długi podest zapewniają łatwy załadunek i rozładunek zwierząt. Jak podaje producent istnieje możliwość wyposażenia przyczepy w podłogę drewnianą impregnowaną, aluminiową ryflowaną, stalową cynkowaną lub pokrytą antypoślizgową masą.

- Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o materiał, jakim wyścielona ma być podłoga przyczepy. Najczęściej stosujemy drewno oraz ryflowaną blachę aluminiową, ale mamy również zapytania o maty gumowe takie jak te stosowane na legowiskach w budynkach dla bydła. Realizujemy różne pomysły naszych klientów, indywidualnie podchodząc do wyposażania przyczep - mówi Rafał Czerech, dyrektor handlowy z firmy CynkoMet.

Przyczepa do przewozu zwierząt Kurier jest oferowana w wersji podstawowej od 22 200 zł. Za tę cenę dostajemy przyczepę z m.in. tylnym wejściem i obrotowym dyszlem. Obrotowy dyszel to patent firmy z Czarnej Białostockiej, który pozwala na skonfigurowanie przyczepy w taki sposób, by możliwe było podczepianie do górnego bądź dolnego zaczepu ciągnika. Zmiany dokonuje się odkręcając dyszel i następnie przykręcając go w pozycji zmienionej o 180 st.

Dodatkowo trzeba zapłacić np. za boczne wejście - 2,8 tys. zł. Warto zastanowić się nad takim dodatkiem, ponieważ boczne drzwi otwierają się zarówno do dołu (skrzydło stanowi rampę) jak i na bok. Opcjonalna jest również plandeka sznurowana oraz przegroda wewnętrzna.

×