Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

MTZ Finance – finansowanie fabryczne ciągników z Mińska

Autor:

Dodano:

Spółka MTZ Belarus, importer ciągników rolniczych z mińskiej fabryki, oferuje wsparcie do kredytu na swoje maszyny. W ofercie dystrybutora białoruskich ciągników znalazł się również leasing.

Spółka MTZ Belarus oferuje finansowanie fabryczne ciągników rolniczych marki Belarus. Operatorem Finansowym został Aureus oddział Agro Banku Getin Bank, wraz z Partnerem Handlowym Moto Agro Sp. J.

- Nasze finansowanie fabryczne, Belarus Finance jest to kredyt z dopłatą importera. Koszt średnioroczny wynosi 2,82 proc. w skali roku. Spłata może być rozłożona na maksymalnie 10 lat. Do 200 tys. bez wkładu własnego. Raty miesięczne, kwartalne, roczne – dostosowane do klienta i jego zdolności, mówi Karol Żukowski, specjalista ds. sprzedaży i serwisu MTZ Belarus.

Jak podaje MTZ Belarus, pracownicy Banku wyliczą odpowiednie raty kredytu, doradzą w kwestii najnowszych dotacji unijnych, przygotują dokumentację wnioskową na PROW 2016 i wesprą merytorycznie we wszystkich zagadnieniach związanych z finansowaniem.

Importer białoruskich ciągników, oferuje również leasing maszyn. Jak podaje MTZ Belarus, do zawarcia umowy nie potrzebni są poręczyciele, a zabezpieczenie jest tylko na maszynie. Maksymalny okres leasingu to 60. miesięcy. 

×