Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Wszyscy jesteście Małymi SUPERFARMERAMI!

Autor:

Dodano:

Na naszych oczach rośnie kolejne pokolenie pełnych entuzjazmu i zamiłowania do rolnictwa farmerów. Na konkurs plastyczny adresowany do najmłodszych czytelników miesięcznika wpłynęło prawie 400 prac wykonanych rozmaitymi technikami plastycznymi.

Z zachwytem podziwialiśmy znajomość detali maszyn rolniczych i obowiązków gospodarczych wśród uczestników. Wynika z tego, że dzieci pomagają rodzicom w miarę swoich możliwości, lubią życie na wsi i wiedzą, z jakimi zadaniami wiąże się praca w polu i hodowla zwierząt. Barwne i pomysłowe prace są dla nas znakiem, że wyrosną z nich wspaniali znawcy z zakresu rolnictwa – pełni pasji i kreatywności!

Redakcyjne jury, zgodnie z regulaminem konkursu, musiało wybrać najlepszych autorów. Przez minione tygodnie nasze biuro zamieniło się w barwną przestrzeń pełną makiet, modeli maszyn rolniczych i wspaniałych prac plastycznych. Nie ukrywamy, że bardzo nam ten anturaż przypadł do gustu. Każda z prac zasługuje na docenienie. Cieszymy się, że dzieci z takim zaangażowaniem wzięły udział w konkursie i z radością informujemy, że dwie pierwsze nagrody w postaci tabletów Samsung Galaxy Tab E 9,6" Wifi 8GB przyznaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 7 lat oraz od 8 do 13 lat. Ponadto wyróżniliśmy 17 prac, których autorzy otrzymają nagrody ufundowane przez partnerów konkursu oraz przez naszego wydawcę firmę PTWP SA.

Do wszystkich uczestników trafią pamiątkowe dyplomy. Poniżej prezentujemy nagrodzone prace. Te oraz inne dzieła małych artystów będzie można podziwiać podczas konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie na Narodowym” zorganizowanej przez redakcję „Farmera” 22 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a rodzicom, opiekunom i nauczycielom, za to, że mobilizowali pociechy do działania!

I miejsce w kategorii do lat 7: „Wojtek pomaga ciąć tacie drewno na opał” Wojtek Grochowski 4 lata 

I miejsce w kategorii wiekowej 7-13 lat: Kinga i Weronika Dudko, 13 lat

II miejsce w kategorii do lat 7: Oliwia Malczewska, 7 lat


II miejsce w kategorii 8-13 lat: Jakub Pryma, 12 lat 


III miejsce w kategorii do lat 7: Jakub Jałosiński, 7 lat


III miejsce w kategorii 8-13 lat: „Ja i mama podskubujemy Gogę” Grzegorz Sobkiewicz, 8 lat 

Wyróżnienia:

Aleksandra Klejsa 10 lat

Bartosz Zimny, 8 lat

Blanka Łuczkowska, 1 rok 4 mies

Cupiał Aleksandra 10 lat

Dorota Bojar, 13 lat

Jakub Gross, 6 lat

Joanna Ostrowska, 10 lat

Marcel Pełczyński, 7 lat

Maria Łuszcz, 8 lat

Martyna Kacała, 10 lat

Mateusz Michalski, 10 lat

Nikola Wawrzeniuk, 7 lat

"Kolorowa krowa": Patrycja Osowiecka, 4 lata

Paweł Zander, 9 lat

Weronika Ładna, 8 lat

Wiktoria Rzeszotek, 8 lat

Wojciech Warnkowski, 10 lat

×