Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Nowoczesna nagrzewnica dla ferm drobiu

Autor: BW

Dodano: 06-03-2017 12:47

Winterwarm DXC to nowoczesna nagrzewnica dedykowana dla ferm drobiu. Jej charakterystyczną cechą jest zamknięta komora spalania, dzięki której spaliny nie przedostają się do atmosfery obiektu.

Nagrzewnica Winterwarm DXC to nowoczesne urządzenie grzewcze, dedykowane przede wszystkim do budynków służących utrzymaniu drobiu. Nagrzewnica zasilana jest gazem ziemnym. W odróżnieniu od wielu innych tego typu urządzeń zastosowano w niej zamkniętą komorę spalania. Oznacza to nie tylko eliminacje z wnętrza obiektu otwartego ognia, ale również poprawę warunków panujących w kurniku. W przypadku tradycyjnych urządzeń, para wodna i gazy powstało w procesie spalania przedostają się do atmosfery obiektu. Znacząco pogarsza to warunki, w jakich przebywają zwierzęta. Przy zastosowaniu omawianego produktu, spaliny odprowadzone są na zewnątrz, dzięki czemu udaje się znacznie ograniczyć zawilgocenie ściółki, i stężenie szkodliwych gazów w powietrzu.

Jak zapewnia producent, urządzenie jest wygodne w użyciu, niezawodne i trwałe. Jednocześnie cechuje się również niższym niż w przypadku konkurencji zużyciem paliwa.

Produkt został nagrodzony podczas tegorocznych targów „Ferma”, które odbyły się w drugiej połowie lutego w Łodzi.

 

×