Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Władze Trelleborga: Mitas pozostanie Mitasem

Autor:

Dodano:

Przejęcie marki Mitas przez firmę Trelleborg dało podstawę do pytań o przyszłość tej czeskiej marki. Na konferencji prasowej zorganizowanej podczas targów SIMA 2017, władze Trelleborga zapewniały, że marka Mitas pozostanie na rynku.

Przejęcie Mitasa dało Trelleborgowi dostęp do szerokiego rynku produktów, które wcześniej nie były dostępne dla szwedzkiego giganta z branży oponiarskiej. Jak zapewniają władze tej firmy, marka Mitas nie zniknie z rynku.

- Wielu ludzi jest przyzwyczajonych do marki, do tego co sobą reprezentuje oraz do oferowanych przez nią produktów, mówi Paolo Pompei, prezes Działu Opon Rolniczych i Leśnych w Trelleborg Wheel Systems.

Trelleborg to marka stawiająca na innowacje, posiadająca produkty z najwyższej półki. Natomiast Mitas, jest popularną marką oferującą głównie ogumienie z średniej półki. Jak zapowiadają władze Trelleborga, ten stan rzeczy ma się utrzymać.

Jak zapowiada Pompei, firma Trelleborg zaprezentuje w następnych 3 latach 150 nowych produktów. Najbardziej spektakularne innowacje znajdą się na rynku zapewne pod marką Trelleborg. Możemy się jednak spodziewać, że i oferta Mitasa zostanie rozszerzona. 

×