Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Narodowe Wyzwania w Rolnictwie 2017 okiem kamery - to trzeba zobaczyć!

Autor:

Dodano:

V konferencja „Narodowe wyzwania w Rolnictwie” już za nami. Tym razem w naszym największym spotkaniu z rolnikami na PGE Narodowym wzięło udział blisko 1100 osób i niemal 200 gości równoległej konferencji organizowanej przez redakcję portalu „Sady i ogrody”.

Dziękujemy naszym czytelnikom za tak liczny udział w corocznej konferencji „Narodowe wyzwania w rolnictwie”. Przygotowaliśmy dla Was bardzo bogaty program, w którym poruszyliśmy wiele kluczowych dla rolnictwa tematów - nie tylko bieżących, ale też wybiegających w przyszłość. Spotkanie otworzył minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel, który podsumował dotychczasowe dwa lata i plany działań resortu na przyszłość. Kilkudziesięciu znamienitych prelegentów wzięło udział w szeregu sesji tematycznych. Rozmawialiśmy o polityce, ekonomii, agrotechnice, produkcji zwierzęcej i maszynach rolniczych – streszczenia tych wystąpień i tematów poruszanych na poszczególnych sesjach zamieszczamy na bieżąco na farmer.pl.

Rolnicy mieli okazję nie tylko wysłuchać ciekawych wystąpień, ale też spotkać się i porozmawiać z najlepszymi specjalistami w branży. Dzięki licznym partnerom konferencja była też okazją do zapoznania się z nowymi produktami dla rolnictwa m.in. z zakresu ochrony rośli czy nawożenia. Cieszy nas, że grono osób uczestniczących w konferencji stale się powiększa. To dla nas dowód, że tak duża impreza jest potrzebna, a tematyka trafna. Wszystkich, którzy nie mogli być z nami na PGE Narodowym 20 listopada zapraszamy do obejrzenia zapoznania się ze szczegółowymi relacjami TUTAJ i obejrzenia krótkiego filmu oraz relacji foto.

 

 

×