Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Dłuższa gwarancja na Zetora

Autor: Karol Hołownia

Dodano: 22-09-2018 20:14

Odwiedzając stoisko Zetora na targach Agro Show 2018, oprócz nowości w maszynach zwróciliśmy uwagę na informacje o możliwości przedłużenia gwarancji na nowe ciągniki. Na jakich zasadach jest może być ona udzielona?

Standardowa gwarancja na ciągniki Zetor obejmuje okres 1,5 roku. Teraz można ją przedłużyć o dodatkowo o 12 lub 24 miesiące. 

Przedłużenie okresu gwarancji jest płatne, a cena zależna od modelu ciągnika. Im większy i bardziej skomplikowany model - tym oczywiście będzie ona wyższa. Przykładowo, na ciągnik Zetor Major 80 CL, wydłużenie gwarancji o rok kosztuje 2370 zł netto.

Przedłużona gwarancja jest także limitowana przebiegiem pojazdu, choć trzeba przyznać, że te są spore. Na okres 12 miesięcy limit wynosi 2800 godz. natomiast na dodatkowe 24 miesiące - 4000 godz.

Na stoisku Zetora nie zabrakło także nowych modeli ciągników. Pokazane zostały m.in. Forterra HD oraz Crystal HD (wkrótce więcej informacji na ten temat). Od przedstawicieli Zetor Polska dowiedzieliśmy się również, że najprawdopodobniej na przełomie roku 2018 i 2019 do oferty trafi model Major HS, wyposażony m.in. elektrohydrauliczny rewers i szybszą przekładnię (40 km/h).

×