Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Ostatni dzień rejestracji na konferencję Narodowe Wyzwania w Rolnictwie

Autor: farmer.pl

Dodano: 05-11-2018 12:20

Tegoroczna szósta już edycja naszej konferencji odbędzie się już pojutrze w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki.

Przed nami kolejna edycja konferencji Narodowe Wyzwania w Rolnictwie, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w rolniczym kalendarzu. Szerokie grono znamienitych gości i dziesiątki sesji, w których poruszamy najbardziej aktualne i ważne dla rolników tematy, sprawiają, że każdy nowoczesny rolnik powinien być 7 listopada z nami.

Tym razem spotkamy się w Pałacu Kultury i Nauki. Nowa lokalizacja pozwoli nam zaoferować jeszcze ciekawszy program konferencji, więcej sesji tematycznych oraz okazji do dyskusji i wymiany poglądów.

Rejestracja tylko do końca dnia. Zarejestruj się już teraz!

- W programie tradycyjnie zaplanowaliśmy kilka debat, w tym główną debatę z udziałem polityków i ekspertów, w której zastanowimy się nad przyszłościowym modelem polskiego gospodarstwa rolnego - mówi Wojciech Denisiuk, redaktor naczelny miesięcznika "Farmer" i portalu farmer.pl.

Czytaj również:

Techniko rolnicza, dokąd zmierzasz?

Narodowe wyzwania w produkcji mleka

Najnowsze trendy w agrotechnice na konferencji "Narodowe Wyzwania w Rolnictwie"

Jak funkcjonować na trudnym rynku produkcji świń?

- W każdej z nich zaplanowaliśmy interesujące wykłady, będą też debaty tematyczne i czas na dyskusję oraz eksperckie punkty konsultacyjne - wyjaśnia Wojciech Denisiuk.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą konferencji i, mamy nadzieję, do zobaczenia!

Zobacz agendę wydarzenia

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji online lub telefonicznej >>> TUTAJ

Zobacz, jak było rok temu:

×