Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Cztery osoby ranne przez nieoświetlony rozrzutnik

Autor: Grzegorz Tomczyk

Dodano: 13-10-2018 17:31

Do groźnego wypadku z udziałem dwóch aut osobowych i ciągnika rolniczego z doczepionym rozrzutnikiem doszło na drodze krajowej nr 63, w okolicach Białej Podlaskiej.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 18.30, na DK 63 w miejscowości Małgorzacin, w gminie Wisznice (woj. lubelskie).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki citroen, zamierzał wyprzedzić ciągnik rolniczy, ale zbyt późno zorientował się, że traktor ciągnie nieoświetlony rozrzutnik. Citroen zaczepił o rozrzutnik i znalazł się na przeciwnym pasie ruchu, w wyniku czego zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały 4 osoby podróżujące samochodami. Ranni trafili do szpitala. Citroenem kierował 36-letni mieszkaniec gminy Wisznice, hondą 66-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska, natomiast ciągnikiem rolniczym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Wisznice. Wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

 

×