Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Grimme nie zwalnia tempa i cały czas rozszerza ofertę

Autor: ArT

Dodano: 13-12-2018 17:27

Niemiecki producent nawiązał współpracę z angielską firmą Stanhay Webb Ltd i od 2019 r. rozpocznie dystrybucję produkowanych przez nią siewników precyzyjnych do warzyw. Maszyny będą sprzedawane w czerwonych barwach pod nazwą handlową Grimme by Stanhay.

Na początku siewniki precyzyjne Stanhay będą oferowane za pośrednictwem sieci sprzedaży Grimme w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Rosji i Chinach. Dzięki temu ruchowi niemiecka firma będzie dysponowała kompletną i najszerszą na rynku ofertą maszyn do uprawy oraz zbioru buraków, ziemniaków i warzyw.

>> Renomowany producent zmienia barwy

Angielska firma Stanhay z miasta Bourne w hrabstwie Lincolnshire to uznany na rynku międzynarodowym specjalista od technologii siewu precyzyjnego z ponad 50-letnim doświadczeniem. Na chwilę obecną oferuje swoim klientom siewniki do 270 różnych rodzajów warzyw.

>> Garść nowości ziemniaczanych od Grimme

– Kompetencje techniczne Stanhay i rozbudowana sieć sprzedaży Grimme to idealne warunki do udanej współpracy. Dla klienta oznacza to bezpieczeństwo i maksymalizację zysków w dziedzinie uprawy warzyw dzięki niezawodnym maszynom dostarczanych przez jednego i sprawdzonego producenta – tak Franz Grimme wyjaśnia ideę nawiązania współpracy między oboma producentami.

×