Wydruk strony Farmer.pl - portal nowoczesnego rolnika

Czego może oczekiwać Hodowca od programu zarządzania stadem?

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez PFHBiPM

Dodano: 14-01-2019 14:53

Prawdopodobnie każdy, kto zajmował się bydłem mlecznym, zetknął się z problemem dostępu do danych zgromadzonych o poszczególnych zwierzętach. Trudności z uzyskaniem potrzebnych informacji, stały się podstawą do stworzenia programu Stado OnLine. Wygodny dostęp do danych, wyeksponowanie kluczowych zagadnień, analizy, wykazy, zestawienia. Zarządzanie wiedzą. Wszystko to dostępne 24/7.

Stado OnLine (SOL): intuicyjny, przyjazny, obejmujący wszystkie aspekty krowiego życia program do zarządzania stadem, został stworzony z dbałością o szczegóły, dla wygody użytkownika.
Powstał po to, by ułatwić hodowcom życie.

Dzięki niemu dane o swoich krowach możesz mieć zawsze przy sobie, ponieważ do SOL-a masz dostęp przez telefon. Dzięki niemu nie będziesz już skazany na prowadzenie zapisków w nieśmiertelnych zeszytach. Nie zapomnisz o ważnych dla Twoich zwierząt terminach – SOL przypomni Ci o nich sms-em. Twoje dane nigdy nie przepadną, ponieważ chronione są na zabezpieczonych serwerach.

Prowadzenie dokumentacji nigdy nie było tak łatwe. Możesz zrezygnować z ręcznego wypisywania zaświadczeń inseminacyjnych i wypełniania Rejestru krów i jałowic unasiennionych.

Nie musisz szukać numerów kartotek ani dat ostatniego krycia. Wszystko będziesz miał w SOL.
Podczas wprowadzania nowych zwierząt do stada w prosty sposób wypełnisz elektronicznie formularze zgłoszeniowe do ARiMR. System zapamięta każde przemieszczenie, w łatwy sposób dopisze numery Twoich stad oraz numery stad współpracujących z Tobą dostawców i odbiorców zwierząt na formularzach wysyłanych do Agencji. Automatycznie dokonasz wpisów do Księgi Rejestracji Bydła.

System stale się rozwija i wzbogaca o nowe moduły, wszystko po to, by oszczędzić Ci czasu przeznaczanego na prowadzenie dokumentacji. Dzięki temu możesz się skupić na prawidłowym zarządzaniu. SOL pozwala widzieć nie tylko poszczególne krowy, ale całe Stado.

Zobacz: www.stadoonline.pl

×